Producenci
Wersje językowe
Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy www.moostudio.pl jest własnością firmy Moo Studio Joacek Rubin, zwaną dalej Moo Studio z siedzibą we Wrocławiu 50-539, ul. Jabłeczna 7/9, NIP 751-150-36-97. Wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o DziałalnościGospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki.

Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres: 

Moo Studio

Jacek Rubin

ul. Jabłeczna 7/9

50-539 Wrocław

Polska

 

  1. Sklep umożliwia dokonywanie zakupów poprzez Internet. Sklep jest czynny 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, zamówienia obsługujemy w dni powszednie w godzinach 9-17.

3. Wszystkie towary umieszczone w sklepie to towary nowe.

4. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie Moo Studio podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają VAT). Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki.

5. Cenami obowiązującymi w sprzedaży są ceny podane w Sklepie internetowym Moo Studio w momencie składania zamówienia przez Klienta.

6. Sklep Moo Studio zastrzega sobie prawo do zmian cen podanych w ofercie, jak również do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

7. W przypadku promocji ilość towarów może być ograniczona. W sytuacji wyczerpania towarów o zakupie decyduje termin złożenia zamówienia.

8. Faktura VAT wystawiana będzie na indywidualne życzenie Klienta, co należy zaznaczyć podczas składania zamówienia w zakładce 'uwagi do zamówienia'. 

ZAMÓWIENIA

1. Zakup towaru dokonywany jest poprzez złożenie przez Klienta zamówienia w sklepie internetowym Moo Studio.

2. Potwierdzenie realizacji zamówienia następuje w momencie, gdy Klient otrzymuje emaila z potwierdzeniem ze Sklepu Moo Studio. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem oraz Sklepem Moo Studio.

3. Przy dokonywaniu zamówienia Klient proszony jest o podanie swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon oraz email) oraz adresu, na który ma być przesłany towar. Wszystkie przekazane dane są wykorzystywane wyłącznie celem realizacji zamówienia.

4. W sytuacji, gdy Klient podał niepełne dane, niewystarczające do realizacji transakcji, sklep Moo Studio skontaktuje się z Klientem celem uzupełnienia brakujących danych. W przypadku, gdy niemożliwy jest kontakt telefoniczny lub poprzez email, transakcja nie zostanie zrealizowana.

5. Sklep Moo Studio zastrzega sobie prawo dodatkowej weryfikacji złożonego zamówienia poprzez kontakt z Klientem.

6. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia lub zmiany w dowolnym momencie przed realizacją zamówienia. Celem odwołania zamówienia Klient powinien bezzwłocznie skontaktować się ze Sklepem Moo Studio wysyłając emaila na adres: info@moostudio.pl lub dzwoniąc pod numer 888 179 871

7. W sytuacji, gdy realizacja zamówienia jest niemożliwa lub może ulec opóźnieniu z powodu braku towaru lub z innych przyczyn Sklep Moo Studio niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.

8. Składając zamówienie Klient dokonuje wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy towaru.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Klienta, zgodnie z wyborem sposobu dostawy określonym przy składaniu zamówienia.

10. Realizacja zamówienia następuje, zależnie od sposobu płatności:

  • przelew na konto sklepu Moo Studio – po otrzymaniu wpłaty na konto
  • płatność przy odbiorze (za pobraniem)  - po potwierdzeniu zamówienia u Klienta.

11. Płatności zagraniczne mogą być realizowane tylko i wyłącznie poprzez przelew na konto.

12. Zamówione towary przesłane będą na adres podany przez Klienta przy składaniu zamówienia. 

KOSZTY PRZESYŁKI 

  1.  Wszystkie zamówienia wysyłane są przesyłkami priorytetowymi (listem poleconym lub paczką).

Opłata za przesyłkę zamówionych przedmiotów obliczana jest na podstawie wagi przedmiotów i cennika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. 
Opłata za przysyłkę zagraniczną liczona jest w taki sam sposób jak powyżej, na podstawie cennika Poczty Polskiej.

2. W przypadku towarów niedostępnych w sklepie, a dostępnych tylko na zamówienia kupujący zostanie poinformowany o czasie dostawy i poproszony o akceptację terminu dostawy.

3. Kupujący zostanie poinformowany także o sytuacji, gdy towar jest chwilowo niedostępny. W takiej sytuacji okres dostawy może zostać przedłużony lub kupujący może zrezygnować z zakupu.

4. Czas dostawy liczony jest od momentu otrzymania płatności ( potwierdzenia zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem). Termin realizacji obejmuje wyłącznie dni robocze.

5. W momencie pokwitowania odbioru towar staje się własnością Klienta. Klient ma obowiązek sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności spedytora. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzeniem towaru podczas transportu Klient zobowiązany jest to sporządzenia protokołu w obecności spedytora. Protokół ten będzie podstawą reklamacji zakupu.

PŁATNOŚCI 

1. Składając zamówienie Klient dokonuje wyboru formy płatności, wybierając spośród następujących opcji:

  • przelew na konto sklepu Moo Studio – wpłata na konto firmy Moo Studio Jacek Rubin prowadzone przez Bzw Bk

Nr konta.: 93 1090 2398 0000 0001 2112 0644

  • płatność przy odbiorze ( za pobraniem)  - należność pobiera kurier

2. Płatności zagraniczne mogą być realizowane tylko i wyłącznie poprzez przelew na konto.

3. W przypadku złożenia zamówienia na kwotę przekraczającą 1000 PLN sklep Moo Studio może zażądać przedpłaty całości lub części zamówienia.

GWARANCJE I REKLAMACJE

( DOTYCZY UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD 25.12.2014 ROKU )

1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni, odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. W przypadku uznania reklamacji koszty związane z przesłaniem produktu zostaną zwrócone do kwoty stanowiącej równowartość ekonomicznej paczki pocztowej. Podstawą zwrotu jest przesłanie towaru nieuszkodzonego, nieużywanego oraz w oryginalnym opakowaniu. Towar wraz z dowodem zakupu (faktura VAT) otrzymanym przy zakupie należy przesłać przesyłką kurierską lub pocztową na adres: Moo Studio Jacek Rubin, ul. Jabłeczna 7/9, 50-539 Wrocław

2. Jeśli towar nie jest uszkodzony i nie był używany, zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki przez Moo Studio.

3. W przypadku reklamacji przesyłki uszkodzonej w trakcie transportu podstawą reklamacji będzie protokół sporządzony w momencie odbioru towaru. Uszkodzony towar wraz z protokołem należy przesłać na adres Sklepu Moo Studio.

4. W przypadku stwierdzenia braków lub wad produkcyjnych towaru prosimy o odesłanie towaru wraz z pismem wyjaśniającym powód reklamacji na adres Sklepu Moo Studio

5. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane w przeciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki. Produkt uszkodzony zostanie wymieniony na nowy produkt, a w przypadku wyczerpania towaru Klient otrzyma zwrot pieniędzy lub możliwość wyboru innego towaru w podobnej cenie.

6. Wszystkie przesyłki powinny być wysyłane Pocztą na koszt Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

7. Podstawą przyjęcia reklamacji będzie załączenie dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT), a w przypadku produktów w okresie gwarancji – karty gwarancyjnej. 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Wszystkie przekazywane nam dane są starannie chronione, zgodnie z Polityką Prywatności.

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

1. Dokonując zamówienia poprzez sklep internetowy Klient zostanie poproszony niezbędnych podanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia. Obejmują one dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu) oraz adres, na który ma być przesłany zakup. Brak wymaganych danych może uniemożliwić złożenie zamówienia.

2. Kupujący wyraża zgodę, aby jego dane osobowe były przetwarzane i wykorzystywanie do celów realizacji zamówienia.

3. Wszystkie dane umieszczone w bazie sklepu będą traktowane jako poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia. Dane te będą przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

4. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korekty tych danych oraz żądania usunięcia ich z bazy danych sklepu.

5. Jeśli Klient wyrazi na to zgodę Sklep Moo Studio ma prawo do wysyłania na jego adres poczty elektronicznej Newslettera oraz informacji o promocjach i produktach w Sklepie Moo Studio.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Informacje, znaki firmowe oraz zdjęcia produktów umieszczone na stronie stanowią własność firmy Moo Studio Joanna Figurniak.  Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania lub wykorzystywania ich do jakichkolwiek celów reklamowych, promocyjnych bądź innych bez zgody właścicieli.

2. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl